Pora na Ruły

W najbliższą sobotę o godz. 15,30 JUWe czeka kolejny ciężki mecz tym razem z popularnymi Rułami czyli LKS Rudołtowice-Ćwiklice. Nasz najbliższy przeciwnik to czołowo druzyna klasy A od kilku sezonów, prowadzona przez doświadczonego trenera Bielenina. W obecnym sezonie uzbierali już 18 puntów i zajmują 4 miejsce. Jest to drużyna grająca w sposób fizyczny, bardzo zdyscyplinowany taktyczny futbol. W poprzednich sezonach zawsze mamy zacięte mecze, w których decyduje dyspozycja dnia i skuteczność. W sezonie 2015/16 na boisku w Rudołtowicach wygraliśmy 2-1 po bramce w 90 minucie, natomiast u siebie przegraliśmy 0-1.   Czeka wiec nas kolejny mecz walki o punkty.

JUWe musi w tym meczu udowodnić że nieprzypadkowo jest liderem tabeli i będzie walczyć o rehabilitację by udowodnić ze porażka z Wisłą Wielką to był wypadek przy pracy. W meczu  nie zagrają pauzujący i chorzy zawodnicy - Puto, Józefowicz, Haśnik lecz mamy na tyle szeroką kadrę że zastępcy na pewno sobie poradzą w tym trudnym meczu.

Jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko.

Wyjazd spod klubu 14,15.