Wyjazdowy plan młodzieży

W najbliższy weekend wszystkie drużyny młodzieżowe rozgrywają mecze wyjazdowe.

Młodziki wyjeżdżają do niepokonanej drużyny Niepokorni Orzesze. Mecz w sobotę o godz. 11,00. Szykuje się nam bardzo ciekawy mecz i którym zadecyduje dyspozycja dnia. Jednak liczymy na zdobycz punktową i większe doświadczenie naszych zawodników.

Orliki wyjeżdżają do Tychów na mecz z Gromem II Tychy. Ten mecz w niedzielę o 11,30. Po wysokim zwycięstwie w poprzedniej kolejce liczymy na kontynuację passy zwycięstw grupy trenera Szwarockiego.

Żaki uczestniczą w wyjazdowym turnieju w Chełmie Śląskim. Jest to pierwszy turniej w nowym zestawieniu drużyn. Przeciwnicy nieznani lecz nasza nowa grupa gra z meczu na mecz coraz lepiej i liczymy że nie przyjadą z zerowym kontem punktowym. Turniej zaczyna si w sobotę o godz. 9,00.

Juniorzy mają przymusową pauzę w lidze.

Zapraszamy na mecze.