Wyjazd do Kobiernic

W ramach 17 kolejki rozgrywek a zarazem 2 w rundzie wiosennej JUWe wyjeżdża na mecz do beniaminka Soły Kobiernice.

Najlepszy w tym sezonie z beniaminków spisuje się jak do tej pory znakomicie. Z dorobkiem 25 punktów zajmuje 9 miejsce w tabeli i pierwsze zwycięstwo w tej rundzie w Dankowicach pokazuje, że na tym nie koniec zdobyczy punktowych.

W pierwszym meczu na boisku JUWe trwała wymiana ciosów i kibice oglądali świetne widowisko sportowe. Przypomnijmy tylko że wynik meczu to 3-2 dla JUWe jednak walka trwała do ostatnich sekund meczu. Gole dla JUWe zdobyli Hornik 2 oraz Cibor.

Po pierwszej kolejce nastroje w drużynach całkowicie przeciwne. Gospodarze z Kobiernic po wygranej w Dankowicach z dobrym nastawieniem czekają na kolejne punkty natomiast w JUWe po porażce z LKS Bestwina liczymy na rewanż i punkty na wyjeździe. Zapraszamy wiec na mecz by obserwować wydarzenia na żywo z boiska w Kobiernicach.