Wysoka porażka na koniec rundy

W ostatnim meczu druga drużyna JUWe przegrywa wysoko z drużyną z Brzeźć 0-4. Zagraliśmy w składzie Liszka - Mikolasz, Jurek, Staniec (46 Michalak), Kamil Haśnik (80 Kozieł), Kudela (70 Kolano), Mendrowski (65 Tomczok ), Patryk Haśnik (60 Rodak), Jakubczyk, Tylkowski, Piotr Haśnik.

Wynik meczu nie odzwierciedla jego przebiegu i tu trzeba podkreślić że przeciwnik z Brzeźć był w tym dniu lepszy lecz porażka czterema bramkami jest zdecydowanie za wysoka. W pierwszej połowie obydwie drużyny postawiły na walkę i ataki jednak obrońcy obydwu drużyn grali bardzo pewnie. Pierwszą groźną akcje stworzyli goście lecz strzał z 10 metra został zablokowany. JUWe stworzyło dogodną sytuację w 16 minucie jednak Patryk Haśnik przy próbie minięcia 3 zawodnika stracił piłkę. W 20 minucie strzał przy słupku z lewej strony pola karnego Jakubczyka odbija bramkarz gości i była to nasza najlepsza akcja. Niestety w 24 minucie tracimy gola po strzale z 16 metra obok słupka. Do przerwy 0-1 i gramy jak równy z równym.  W drugiej połowie zaczynamy świetną akcją lewą stroną wprowadzonego Michalak, jednak zabrakło dokładnego wykończenia akcji. Atakujemy coraz śmielej, dobrze dysponowany w tym dniu Kudela próbuje strzałów z dystansu po indywidualnych akcjach. Niestety w 59 minucie przypadkowa akcja gości kończy się strzałem z 5 metrów obok bramkarza Liszki. Staramy się jeszcze podkręcić tempo, kolejne akcje w tym strzały Tylkowskiego, Jakubczyka, Kudeli kończą się w rękawicach bramkarza Brzeźc. W 82 minucie szybka kontra gości kończy się strzałem z 25 metra nad wychodzącym Liszką a w 86 minucie po rzucie karnym goście ustalają wynik meczu.

Kończymy rundę jednak w dobrych humorach, ponieważ zgłoszona w ostatniej chwili drużyna zdobyła 12 punktów odnosząc 2 zwycięstwa i 6 remisów co jest wynikiem bardzo dobrym. Dobrze przepracowana zima przez wszystkich zawodników na pewno da nam dużo więcej punktów i satysfakcji.