Wygrana juniorów

W niedzielne południe w pierwszy domowy mecz w rundzie wiosennej juniorzy grali z Czarnymi Piasek. Po jesiennej wygranej 6-0 wszyscy byli pewni kolejnego wysokiego zwycięstwa. Jednak rzeczywistość okazała się inna. JUWe wygrywa jednak tylko 3-2 strzelając gola w 91 minucie z rzutu karnego. Bramki zdobyli dla JUWe Germanek w 41 minucie, Mazur w 78 minucie i Bronkowski w 91 minucie. Juniorzy grali w składzie Bronkowski - Staniec (0 Frukacz), Syrek, Michalak (46 Grabowski), Giza, Malcharek (46 Mazur), Liszka, Woźniak, Dziadek, Germanek, Sucholas (75 Kolano).

Od początku meczu JUWe mocno zaatakowało. Składne akcje, duża ilość podań, akcje ze skrzydła pozwalały stworzyć kilka sytuacji strzeleckich jednak dwukrotnie Dziadek, Sucholas i Liszka minimalnie nie trafiają do bramki. Goście czekają na kontry i 31 minucie jedną z nich broni Bronkowski lecz po drugiej kontrze w 37 minucie tracimy już gola. Na szczęście składna akcja w 41 minucie i indywidualna akcja na zakończenie Germanka daje nam wyrównanie. Do przerwy 1-1. Po przerwie przeważamy w posiadaniu piłki, strzelamy z daleka, strzelamy po akcjach z boku lecz mamy źle ustawione celowniki. Natomiast goście po jednym wypadzie dostają karnego po faulu Grabowskiego i przegrywamy 1-2. Jednak zawodnicy JUWe pokazują charakter. W 78 minucie akcje zaczyna po prawej stronie Giza, wypuszcza Dziadka ten mija obrońcę wrzuca na 5 metr i zamykający akcję Mazur (Olczyk) strzela wyrównującego gola. Rzucamy się do ataku by strzelić zwycieskiego gola. W 88 minucie po akcji prawą stroną Germanek niepilnowany otrzymuje piłkę na 11 metrze lecz nie trafia w bramkę. Jednak dążymy do zwycięstwa i w 91 minucie po akcji piłka uderza w rękę obrońcę gości i Bronkowski pewnie strzela gola z rzutu karnego. Gratulujemy wygranej i jesteśmy w czołówce tabeli ligi juniorów.