Trudny weekend za nami

Niestety nie był to dobry weekend dla drużyn JUWe. W sumie ponieśliśmy 3 porażki 1 remis i dwie wygrane. Honor uratowała drużyna żaczków która zremisowała mecz z APN GKS Tychy i wygrała 2 mecze 2-0 z Ogrodnikiem Cielmice i 4-0 z Czułowianka Tychy. Pozostałe drużyny poległy z kretesem bardzo wysoko.

Młodziki jako lider rozgrywek przegrał 5-0 z APN GKS IV Tychy, do przerwy przegrywając 2-0. Trampkarze również polegli w Lędzinach 5-0 niewykorzystujac kliku sytuacji nawet z 3-5 metrów. Juniorzy przegrali ze starszyumi zawodnikami GTS Bojszowy 3-5 do pzrerwy był remis 2-2 potem w 52 minucie nawet wygrywaliśmy 3-2 lecz niestety w końcówce zabrakło sił i doświadczenia szczególnie najmłodszym naszym nowym zawodnikom.

Seniorzy zaś dali ciała w Paniówkach przegrywając 7-2 i 87 minucie było już 7-0. Na szczęście w koncówce strzelamy dwa gole ratujac resztki honoru.

Teraz czekamy na rehabilitację wszystkich drużyn i same wygrane w najbliższy weekend.