Wrześniowy weekend z JUWe

Powoli zbliżamy się do kolejnych emocji piłkarskich w 3 kolejny weekend września.

W klasie okręgowej drużyna seniorów wyjeżdża na mecz do drużyny Tempa Paniówki. Mecz o godz. 16,00 w Paniówkach. Jest to pierwsze spotkanie tych drużyn w historii. Drużyna z Paniówek k. Gliwic gra już kilka sezonów w klasie okręgowej, wiec ma spore doświadczenie na tym poziomie rozgrywek. Pomimo że uratowała się przed spadkiem w ostatniej chwili po wycofaniu się z rozgrywek Unii Bieruń Stary, to mają już w dorobku 6 punktów. Tak więc przy naszym dorobku punktowym (zero punktów) to faworytem meczu  są gospodarze. Jak zawsze jednak wszystko zweryfikuje boisko i może nasza drużyna w końcu zacznie punktować i przyjdą efekty pracy nowej miotły (trenera).

Zbiórka w klubie 14,15. Wyjazd spod klubu 14,30.

Drużyny młodzieżowe - już wszystkie nasze drużyny rozgrywają mecze

Juniorzy trenera Szwarockiego rozgrywają pierwszy domowy mecz z GTS Bojszowy w sobote o godz. 10,00, Zbiórka w klubie 9,00. Po pierwszej porażce liczymy że nasi juniorzy zdobędą pierwsze punkty w lidze. A po przyjściu kilku młodych zawodników z GKS Tychy kadra jest liczna i trener nie powinien mieć problemów z kadrą.

Trampkarze trenera Nygi mają mecz wyjazdowy z liderem i najlepszą drużyną ligi MKS Lędziny. Mecz w niedzielę o godz. 11,00. Wyjazd godz. 10,00. busem..

Pomimo wysokiej porażki drużna prawdopodobnie zdobędzie pierwsze trzy punkty walkowerem za brak dokumentów tożsamości zawodników z Orzesza.

Młodziki trenera Roszaka jako lider rozgrywek jadą do APN IV GKS Tychy w sobotę na godz. 12,30. Zbiórka w Tychach przy ul. Andersa 11,30. Wiadomo że będą to derby i w nich o korzystny wynik bardzo trudno ale liczymy że przy tak licznej kadrze chłopcy wywiozą punkty.

Żaki trenera Szwarockiego wyjeżdżają na turniej do APN GKS Tychy, który jest gospodarzem. Turniej w Tychach przy ul. Andersa od godz. 14,00. Zbiórka  13,300 w Tychach. Liczymy ze nasza najmłodsza grupa robiąca stałe postępy będzie sie dobrze bawić z piłką i zawodnicy będą strzelać dużo goli i będą  też wygrywać mecze, bo to przecież o to w futbolu chodzi.

Zapraszamy rodziców na wszystkie mecze swoich podopiecznych.