Trampkarze LKS Miedzna - JUWe 2-3

Trampkarze  LKS Miedzna - JUWe  2-3

W sobotę 03-09-2022 trampkarze C1 JUWe na boisku LKS Miedzna rozegrali pierwszy mecz ligowy. Mecz rozpoczął się po myśli JUWe i w 9 min wychodzimy na prowadzenie po akcji Wojtka Mysłka, który wchodząc prawą strona w pole karne podaje do Pawła Malusa a on podanie zamienia na gola 0-1 dla JUWe. Po straconym golu drużyna przeciwna coraz bardziej zagrażała bramce JUWe i w 14 min po przeprowadzonej akcji wyrównują na 1-1. W 18 minucie rzut rożny dla gospodarzy, zamieszanie pod bramką, błędy w obronie i tracimy bramkę na 2-1. Do końca pierwszej połowy JUWe przeprowadzając sytuacje strzeleckie nie zdołało doprowadzić do remisu. Druga połowa meczu JUWe ponownie napiera na bramkę gospodarzy, lecz dobra postawa bramkarza nie pozwala na wyrównanie wyniku. 64 min rzut wolny dla JUWe do piłki podchodzi Bartek Trzeciok, który z odległości około 20metrów precyzyjnym strzałem próbuje pokonać bramkarza, lecz piłka z wielkim trudem zostaje wybroniona i wybita na aut bramkowy. 72 min akcja przeprowadzona przez Karol Mastele, otrzymuje dokładne podanie od Pawła Kowalskiego i doprowadza do remisu 2-2. Pełna mobilizacja w szeregach JUWe pozwala na przeprowadzenie kolejnej akcji 74 min Paweł Kowalski podaje prostopadłą piłkę między obrońców do Karola Masteli a on precyzyjnym strzałem zdobywa trzeciego gola dla JUWe. Gospodarze próbowali jeszcze zagrozić naszej bramce, lecz pełna koncentracja w szeregach obrony nie pozwoliła odebrać sobie pierwszych zdobytych 3 punktów.