Szlosarek zadebiutowal w roli trenera

Pora na krótkie podsumowanie pierwszej kolejki ligowej dzieci i młodzieży.

Wydarzeniem był debiut w rozgrywkach ligowych trenera Szlosarka, który w trakcie kursu trenerskiego zdążył wygrać już pierwszy mecz. Wygrana z APN SMS 5-3 na boisku przy ul. Andersa to całkiem niezły początek. Bramki zdobywali Szłapa 3 oraz Lisowski 2.

W orlikach również debiut ponieważ do klubu wrócił trener  Damian Nyga. Niestety drużyna doznała porażki w Chełmie Sląskim jednak z każdym meczem będzIe coraz lepiej.

Żaki w kategorii F1 i F2 zadebiutowały w nowej formule ligowej. Wszyscy zawodnicy grali, bawili się piłką co jest najważniejsze.

Juniorzy niestety nie rozegrali meczu w żadnej lidze. Przeciwnik z Bierunia przyjechał w okrojonym składzie i wycofał się z rozgrywek a lidze III rozgrywki zaczynają się w najbliższy weekend.