Skróty meczy młodzieży

W mijający weekend działo się bardzo dużo u młodzieży JUWe.

Orliki rozegrały mecz już w piątek w Świerczyńcu z Gromem. Po wcześniejszej wysokiej porażce chłopcy podjęli walkę i przegrali  minimalnie 7-5.ale była walka, bramki prawie padały gol za gol. Był moment gdzie przegrywali 6-3 i doprowadzili do stanu 6-5. Można powiedzieć że mecz był wyrównany. Bramki dla JUWe strzelili Haśnik 2, Malus 1, Zyskowski 1, Mysłek 1.

Młodziki zagrały w sobotę w Bieruniu Nowym z Piastem. Po wygranej 5-1 zostali wiceliderem tabeli z kompletem punktów. Bramki dla JUWe zdobywali Skrobek 2, Piszczek 2, Janota. Mecz na bardzo wysokim poziomie, z dużą liczba akcji, strzałów  na bramkę. Przy wykorzystaniu wszystkich okazji wynik mógłby być bardzo wysoki i dwucyfrowy.

Żaki były gospodarzem turnieju z udziałem JUWe, Młodych Wilków i Czułowianki. APN GKS z powodów organizacyjnych nie dojechał na turniej. Licznie zgromadzeni rodzice oglądali mecze pełne walki, goli i co najważniejsze zwycięstw JUWe. Nasi zawodnicy pokonali Czułowiankę Tychy 2-0 oraz Młode Wilki 3-1. Gole dla JUWe zdobywali Haśnik, Kostyra, Malus, Duży.

Trampkarze i juniorzy pauzowali i czekają na najbliższy weekend, w którym wszystkie drużyny JUWe czyli 7 grup rozegra swoje mecze i turnieje.