Seniorzy zagrają z Pasjonatem

W ten weekend drużyna seniorów zagra na własnym boisku z Pasjonatem Dankowice. Mecz rozpoczynamy o godzinie 15,00.

Nasz najbliższy przeciwnik w rundzie wiosennej prezentuje się coraz lepiej i ma zgromadzone w tej rundzie 6 punktów. W ostatnim meczu pokonali na własnym boisku ZET Tychy 5-1 i wynik ten robi wrażenie.

JUWe powoli się rozkręca jednak 3 punkty do tej pory na nikim wrażenia nie robią. Nie pomagają również problemy kadrowe związane z kontuzjami, kartkami. Znając jednak charakter drużyny możemy być pewni ze jeszcze zobaczymy dobrze i skutecznie grające JUWe i oby to nastąpiło już w zbliżającym się meczu.

W poprzedniej rundzie wygraliśmy w Dankowicach 2-0 a w ostatnie spotkanie na własnym boisku przegraliśmy z drużyną z Dankowic 1-4.

Zapraszamy kibiców na mecz. Cegiełki  wejścia 10 zł. Dostępny będzie również punkt gastronomiczny w tym "zestaw kibica" piwko i kiełbaska z grilla.