Puchar Polski z III ligowcem

Już dzisiaj o godz. 16,30 JUWe zagra z GKS Pniówkiem 74 Pawłowice w ramach rozgrywek Pucharu Polski na poziomie Podokręgu Tychy.  Przeciwnika nie trzeba przedstawiam kibicom piłki nożnej, od kilku lat rozgrywa mecze na poziomie III ligi. W ostatnich latach Pniówek cyklicznie zdobywa Puchar Podokręgu Tychy a w ostatnim sezonie wygrał również rozgrywki na szczeblu województwa śląskiego i reprezentował nasze województwo w rozgrywkach krajowych. Niestety w rywalizacji z II Sokołem Ostróda odpadł z rywalizacji po minimalnej porażce 2-3.

Dla JUWe po niespodziewanych awansach z Goczałkowicami (walkower), LKS Gardawice (z juniorami) zagra kolejny mecz z rywalem, który jest zdecydowanym faworytem. Dla naszych zawodników ten mecz ma być nauką i przygotowaniem do gry w wyższej lidze. Liczymy też na festiwal bramek i strzelenie przeciwnikowi chociaż jednego gola (Goczałkowicom udało się aż 4). Zapraszamy na mecz, bo emocji na pewno nie zabraknie.