Przygotowania do rundy jesiennej

Drużyna seniorów powoli przygotowuje się do nowych rozgrywek klasy A. We wtorek i czwartek o godzinie 18,00 pierwsze treningi przygotowawcze do nowego sezonu. Trenerem pozostaje Henryk Szafrański. Kadra zostanie zmieniona kilku zawodników deklaruje odejście z klubu, kilku zawodników również postaramy się pozyskać. Jakie będą cele na kolejny sezon pokażą transfery oraz pierwsze mecze ligowe. Na pewno zamierzamy być wysoko w tabeli i włączyć się do walki o awans a jak będzie zweryfikuje boisko. Dodatkowo drużyna juniorów zostanie przekwalifikowana do rozgrywek seniorów do klasy B jako rezerwa pierwszej drużyny. Najzdolniejsi juniorzy otrzymają szansę gry w pierwszej drużynie.

Plan sparingów:

21.07 Krupiński Suszec - JUWe - wynik 3-1 bramka Szewczyk

28.07 - JUWe - MKS Lędziny - wynik 1-2 bramka Szewczyk

04.08 - JUWe - Astra Spytkowice - wynik 6-1 bramki Drabik 3, Hornik, J. Woźniak, A. Gąsior

11.08 - pierwszy mecz ligowy w klasie A z Wisłą Wielką.