Pora rewanżu

W najbliższą niedzielę 29.04o godz. 17,00 lider klasy A JUWe rozegra mecz wyjazdowy z LKS Wisła Wielka. Nasz najbliższy przeciwnik, czołowa drużyna klasy A od kilku sezonów, oparta na własnych wychowankach walczy o awans do klasy okręgowej. Przypominamy że w sezonie 2015/2016 wywalczyliśmy awans do klasy okręgowej właśnie kosztem drużyny z Wisły Wielkiej w ostatniej kolejce, kiedy my wygraliśmy ostatni mecz, Wisła natomiast poległa w Radostowicach dzięki czemu wyprzedziliśmy najbliższego przeciwnika.

Drużyna z Wisły Wielkiej jest zawsze dla nas niewygodnym przeciwnikiem. W ostatniej rundzie przerwali JUWe passę 8 kolejnych zwycięstw i na własnym boisku przegraliśmy 1-2. Mieliśmy w tym meczu przewagę w posiadaniu piłki, w liczbie oddanych strzałów lecz w piłce nożnej decydują gole i przeciwnik strzelił ich wówczas o jedna więcej. Natomiast ostatni mecz na boisku w Wiśle Wielkiej w 2016 r. wygraliśmy 1-0 po pięknym golu Sz. Bobli co było wówczas cegiełką do awansu. Czy tym razem będzie podobnie zweryfikuje boisko, jednak liczymy na zdobycz punktową i dobry mecz w wykonaniu zawodników JUWe.

Zapraszamy na mecz do Wisły naszych wiernych kibiców.