Atrakcyjny weekend piłkarski w JUWe

Najbliższy weekend będzie historyczny dla JUWe ponieważ mecze o punkty rozegrają wszystkie grupy młodzieżowe a jest ich teraz siedem, czyli najwięcej w historii. Przedstawiamy plan gier:

Skrzaty - uczestniczą w turnieju piłkarskim w niedziele 29.04 od godz. 9,00  z udziałem JUWe, Znicza Jankowice i KP Champions Orzesze. Turniej organizuje JUWe

Żaki - uczestniczą w turnieju piłkarskim  w sobotę 28.04 od godz. 12,00 z APN GKS V Tychy, Czułowianką Tychy, Młodymi Wilkami GKS Tychy i JUWe. Gospodarzem APN GKS Tychy.

Orliki - grają mecz ligowy w sobotę 28.04 o godz. 11,00 z Młodymi Wilkami GKS Tychy na boisku JUWe. Liczymy na pierwsze zwycięstwo tej grupy w tej rundzie.

Młodziki - grają mecz ligowy w niedzielę 29.04 o godz. 11,00 z Unią Bieruń Starym na boisku JUWe. Mecz na szczycie tabeli lider (Unia ) i wicelider (JUWe) na pewno stworzą super widowisko piłkarskie, pełne bramek i emocji.

Trampkarze - grają mecz ligowy w piątek 27.04 o godz. 17,00 z Czułowianką Tychy na JUWe. Liczymy na emocje a spotykają się dwie najmłodsze drużyny w tej lidze.

Juniorzy - grają mecz ligowy w sobotę 28.04 o godz. 16,00 z Siódemką Tychy na JUWe ale gospodarzem jest Siódemka. W tym meczu spotykają się czołowe drużyny tej klasy rozgrywkowej więc emocji nie zabraknie.

Seniorzy - grają mecz ligowy w niedzielę 29.04 o godz. 17,00 z LKS Wisła Wielka. JUWe chce utrzymać pozycję lidera i zdobyć punkty w meczu z bardzo silna drużyną z Wisły.

Meczom trampkarzy i juniorów towarzyszyć będzie zorganizowany doping kibiców JUWe z oprawą meczową.

Serdecznie zapraszamy na mecze rodziców i dziadków, sąsiadów i znajomych zawodników JUWe.