Podsumowanie przygotowań do sezonu

Krótkie podsumowanie przygotowań zimowych do rundy wiosennej 2016 r.

Rozegraliśmy 8 sparingów - wygraliśmy 5 (Kamionka Mikołów, Ogrodnik Cielmice, Viktoria Katowice, Jarmuta Szczawnica, Polonia Międzyrzecze), zremisowaliśmy 1(Pogoń Imielin), przegraliśmy ( AKS Mikołów, LKS Gorzów) Bramki 24-16. Bramki dla JUWe zdobywali Gorki 10, Michalski 4, Białorucki 3, Haśnik P. 2, Mikolasz, Robert Kaczmarczyk, Hornik, Firlej, Wendreński. Pierwszego gola w 2016 zdobył Wendreński.

Kadra na ligę wiosna 2015/2016:

bramkarze - Gąsior Łukasz, Tomasz Szkudło, Mariusz Lisok

obrońcy - Damian Nyga (kapitan), Jacek Mikolasz, Rafał Kaczmarczyk, Michał Pomietło, Damian Kryla, Tomasz Czarnecki, Piotr Haśnik, Paweł Żogała.

pomocnicy - Robert Kaczmarczyk, Szymon Bobla, Bartosz Hornik, Grzegorz Michalski, Rafał Wendreński, Krzysztof Firlej, Grzegorz Białorucki, Tomasz Strzeżyk

Napastnicy - Łukasz Gorki, Michał Nguyenduy.

Potwierdzone transfery w okresie zimowym

Odchodzą - Białoń, Kamil Haśnik, Rafał Mróz, Michał Urbańczyk - nie podjęli treningów, Adrian Stachura (kontuzja)

PLAN sparingów - boisko sztuczne w Tychach przy ul. Edukacji : Terminy i godziny meczów podawane będą na bieżąco. 31.01.16 JUWe - AKS Mikołów - wynik 0-3 06.02.16 JUWe - Kamionka Mikołów - wynik 4-2 (bramki Wendreński, Mikolasz, Gorki, Michalski ) 14.02.16 JUWe - Pogoń Imielin - wynik 4-4 (bramki Michalski, Firlej, Haśnik, Robert Kaczmarczyk ) 21.02.16 LKS Gorzów - JUWe -wynik 3-1 (bramka Haśnik P) 27.02.16 JUWe - Ogrodnik Cielmice -wynik 3-1 (bramki Michalski, Białorucki 2) 01.03.16 Viktoria Katowice - JUWe - wynik 2-4 (bramki Gorki 4) 05.03.16 Jarmuta Szczawnica - OKS JUWe 0-3 (bramki Gorki 2 - Hornik) 1.03.16 Polonia Międzyrzecze - JUWe 1-5 (bramki Gorki 3, Białorucki, Michalski) 19.03.16 godz. 15,00 rozpoczęcie rozgrywek ligowych meczem w Kryrach z Czaplą. Potwierdzone transfery w okresie zimowym Przychodzą - Łukasz Gąsior (transfer definitywny z MKS Lędziny) Szymon Bobla ( wypożyczenie MKS Lędziny), Łukasz Gorki (wypożyczenie z Unii Kosztowy), Grzegorz Michalski (transfer definitywny z MKS Lędziny), Tomasz Strzeżyk (wolny zawodnik), Michał Nguyenduy (wolny zawodnik), Odchodzą - Rafał Mróz, Michał Urbańczyk - nie podjęli treningów, Adrian Stachura (kontuzja) (http://oksjuwejaroszowice2.futbolowo.pl)