Pierwszy mecz wiosenny w Kryrach

W najbliższą sobotę gramy pierwszy wiosenny mecz ligowy z Czaplą w Kryrach. Nasz najbliższy przeciwnik to bardzo solidna A klasowa drużyna, która na początku rozgrywek wystartowała fatalnie lecz z każdą kolejką grała coraz lepiej zdobywając w sumie 15 punktów.

Pierwszy mecz wiosenny na naszym boisku wygraliśmy 5-0 po bramkach 3 bramkach Hornika i 2 Wendreńskiego. Lecz jak pamiętamy do przerwy prowadziliśmy tylko 1-0 o był to naprawdę bardzo trudny mecz, który wygraliśmy zdecydowanie dopiero w ostatnich 10 minutach.

W poprzednim sezonie na boisku w Kryrach zremisowaliśmy 1-1. Liczymy na dobry mecz w wykonaniu naszych zawodników i zdobycz punktową. A jak będzie zobaczymy już w sobotę. Do zobaczenia na meczu.