Podsumowanie "majówki"

Piękna słoneczna majówka minęła więc pora na krótkie podsumowanie mijającego długiego weekendu.

Juniorzy grupa III liga - rozegrali dwa mecze wyjazdowe. Najpierw w meczu z Podbeskidziem Bielsko Biała przegrali 3-0 następnie 1 maja w Czańcu przegrali 5-4 tracąc gola w ostatniej akcji meczu. Bramki zdobywali Anioł 3 oraz malus.

W grupie 5 liga juniorzy rozegrali 1 mecz z Sokołem Wola na własnym boisku przegrywając 2-3. Obydwie bramki zdobywa Anioł.

Smutne wieści też z obozu młodzików. Co prawda wygrali z LKS Rudołtowice - Ćwiklice 3-2 po 2 bramkach Lisowskiego i Puca jednak został orzeknięty walkower dla przeciwnika ze względów proceduralnych. Mecz majowy z LKS Goczałkowice został przeniesiony na środę 8 maja.

W grupie orlik mecz również został przeniesiony ze względu na komunie święte zawodników i wyjazdy rodzinne.

Zagrały natomiast obydwie grupy żaków jedna w okrojonych składach oczywiście z powodu wyjazdów majowych.

Wkraczamy w najważniejszy okres rozgrywek a ostatnie kolejki mają pokazać progres drużyn i zawodników.