Pierwszy wygrany sparing

W niedzielne popołudnie drużyna seniorów rozegrała drugi już sparing wygrywając z B klasowym Leśnikiem Kobiór 7-5 (3-1). Gole strzelali Szewczyk 2, Haśnik, Prażmo, Gąsior i samobójcza.

W meczu tym wystąpili - Bronkowski - Nyga, Kaczmarczyk Rafał, Woźniak Sz, Haśnik, Banaś, Hornik, Musiolik, Szewczyk, Potoczny, A. Gąsior oraz Puto, Prażmo, Sobota, Kołodziej, J. Woźniak. Niestety z różnych powodów kadra nam się bardzo zmniejsza :  Nie grali Robert Kaczmarczyk (sprawy rodzinne) Ł. Gąsior (bramkarz) po operacji wycięcia wyrostka, Drabik (szkolenia) Józefowicz (futsal), Wendreński (wyjazd służbowy za granicę). Dodatkowo Musiolik brutalnie sfaulowany musi pauzować kilka tygodni z powodu uszkodzonej kostki. Liczymy że do końca lutego wszystko się wyjaśni by w końcowym etapie przygotowań grac już w optymalnym zestawieniu.

Przypominamy ze w poprzednich sparingach seniorzy przegrali z ZET Tychy 3-1 i zajęli 2 miejsce na turnieju halowym w Goczałkowicach.