Podsumowanie weekendu
W mijający weekend grały nasze drużyny.
Seniorzy rozegrali sparing z Ogrodnikiem Cielmice 2-2 (1-0 do przerwy). Bramki strzelali A. Gąsior w 17 minucie i Hornik 52 minucie z karnego. Graliśmy w składzie Szafrański - Nyga, Banaś, Haśnik, Woźniak Sz. Potoczny, Sobota, Prażmo, Hornik, Szewczyk, A. Gąsior oraz Drabik, Józefowicz, Kołodziej, J. Woźniak.
Trampkarze i Orliki uczestniczyli w turnieju halowym w Bojszowach.
Nasza drużyna wystawiła dwa zespoły w kat. Trampkarz czyli w roczniku 2004:
Kategoria TRAMPKARZ
1. UKS GROM Świerczyniec - 12 pkt
2.OKS II JUWe Jaroszowice - 7 pkt
3.MKS Lędziny - 6 pkt
4. UKS II GROM Świerczyniec - 2 pkt
5. OKS JUWe Jaroszowice - 1 pkt
Najlepszym strzelcem turnieju został:
Michał Wróbel - UKS GROM Świerczyniec (5 bramek)
Najlepszym bramkarzem turniej uzostał wybrany :
Jakub Lepianka - UKS GROM Świerczyniec
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany:
Kacper Skitek - OKS II JUWe Jaroszowice
W JUWe II grali: w bramce Bartek Drozdek, Bartek Piszczek, Kacper Skitek, Paweł Piekorz, Damian Skrobek, Mateusz Stolecki oraz Mateusz Janota
W JUWe I grali: w bramce Błażej Ficek, Mateusz Duży, Krzysiek Duży, Krzysiek Spyra, Adrian Nycz, Miłosz Świerczyński oraz Michał Strauch
Na turniej mieli jechać wszyscy zawodnicy, ale ze względu na wyjazdy na ferie lub choroby wstawiło się na turniej 14 zawodników.
W naszych zespołach zagrało tylko dwóch zawodników z rocznika 2005, reszta składu to młodsi zawodnicy, a przypomnijmy że był to turniej dla rocznika 2004.
JUWe II wyniki:
GROM I 3-0 JUWe II
MKS 1-2 JUWe II
JUWe 0-3 JUWe II
GROM II 0-0 JUWe II
JUWe I wyniki:
JUWe 0-0 GROM II
JUWe 0-3 MKS
JUWe 0-3 JUWe II
JUWe 0-3 GROM
Trener Radosław Roszak
Kategoria ORLIK
1. UKS SPS Wola- 12 pkt
2.OKS JUWe Jaroszowice - 5pkt
3.UKS GROM Świerczyniec- 4pkt
4. GTS Bojszowy - 3 pkt
5. KSB Lędziny - 2pkt
Najlepszszym strzelcem turnieju został:
Bartek Drozdek - OKS JUWe Jaroszowice(5 bramek)
Najlepszym bramkarzem turniejuzostał wybrany :
Miłosz Czech -UKS GROM Świerczyniec
Najlepszym zawodnikiem został wybrany:
Bartek Hachuła - UKS SPS Wola
JUWe wyniki:
JUWe 2-1 GROM
JUWe 1-1 GTS
JUWe 2-3 Wola
JUWe 1-1 KSB
W JUWe zagrali: w bramce Wojciech Jaromin, Robert Sokołowicz, Bartek Drozdek, Kacper Nyga, Michał Nyga, Adrian Janota oraz Piotr Haśnik.
Trener Damian Nyga
Komentarze