Młodzież wygrywa seniorzy ponoszą klęskę

Tym razem podsumowanie weekendu zaczynamy od młodzieży

Orliki grały w Woli z SPS i wygrały 7-6 obejmując fotel wicelidera. W czwartek grają z APN GKS Tychy o zapewnienie sobie tego miana. Czekamy z niecierpliwością na wydarzenia.

Żaki - grały turniej w Bieruniu Starym. Pokonały Unię Bieruń 4-3, następnie Stal Chełm Śląski 4-1 i walkowerem wygrały 3-0 z Czułowianką która nie dojechała na turniej.

Pozostałe drużyny pauzowały lecz czekały na wyniki przeciwników. Młodziki zdobyli 1 miejsce w grupie dzięki porażce Siódemki w Lędzinach.

Juniorzy czekali na wynik lidera z Woli, który niespodziewanie przegrał i teraz mamy szansę na walkę o mistrzostwo Podokręgu. JUWe musi zdobyć w 3 meczach 4 punkty by walczyć w finale o mistrzostwo.

Teraz pora na seniorów. W klasie okręgowej przegraliśmy 7-2 w Łące i był to najsłabszy mecz naszej drużyny w tej rundzie jak nie w całym sezonie. Na podsumowanie przyjdzie czas za 3 tygodnie po zakończeniu rozgrywek.