Czerwcowy plan gier

Przedstawiamy pierwszy weekend czerwca z piłką na JUWe

Seniorzy grają z Wawelem Wirek w sobotę o godz. 17,00. Nasz przeciwnik do renomowany przeciwnik z długą historią piłkarską na Śląsku. Na boisku w Wirku przegraliśmy 4-1 lecz zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle. Może nasza drużyna zaskoczy i sprawi niespodziankę. Liczymy na to i zapraszamy na mecz. Cena cegiełki 5 zł.

Juniorzy grają ważny mecz z GTS Bojszowy w niedzielę o 10,00. Wygrany przybliża się do walki o dwumecz finałowy. Będzie bardzo ciekawie. Zapraszamy

Młodziki zaczynają walkę o mistrzostwo grupy 2. We wtorek o godz. 17,00 zagrają z Rakami Gostyń pierwszy z 3 meczów.

Orliki zagrały mecz awansem przegrywając 3-9 z APN GKS Tychy.

Żaki natomiast organizują turniej grupy 18 na własnym boisku w sobotę o 11,00. Rywalami naszej drużyny będą Unia Bieruń Stary, Chełm Śląski i Czułowianka Tychy. W ostatnim turnieju nasza drużyna odniosła 3 wygrane liczymy ze na własnym boisku podtrzyma dobrą passę.