Mecz z rezerwami LKS Goczałkowice

Niedziela 7 kwietnia godzina 11,00 to początek meczu z rezerwami III-ligowego LKS Goczałkowice.

W domowym meczu przeżywaliśmy niezwykłe widowisko piłkarskie gdzie piłkarskie emocje to była prawdziwa huśtawka nastrojów ze szczęśliwym zakończeniem dla JUWe.  Zwycięska bramka w 90 minucie oraz zmiana wyników w drugiej połowie od 0-1 do 4-3 to wspomnienie na lata. Tamten meczem można określić najlepszym widowiskiem na JUWe w historii.

W tej rundzie obydwie drużyny rozpoczęły dosyć słabo. Goczałkowice nie zdobyły jeszcze punkt ów na wiosnę i na pewno będą mocno zdeterminowani by wygrać mecz. W JUWe natomiast po wygranej z liderem nastroje bardzo optymistyczne jednak coraz lepszą formę na wiosnę trzeba potwierdzić na najlepszej murawie w lidze.

Zapraszamy na mecz sympatyków piłki nożnej. Emocje gwarantowane.