Mecz w Dankowicach

W sobotnie popołudnie o godzinie 15,00 w Dankowicach przy ul. Sportowej 1 rozpoczniemy mecz 13 kolejki w ramach klasy okręgowej. Faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy w obecnym sezonie spisują się bardzo dobrze. Zdobyli w 12 meczach 19 punktów zajmując 6 miejsce w tabeli. Jak wiemy JUWe ma tylko 12 i znajduje się tuż nad strefą spadkową co nie jest spełnieniem marzeń i planów na ten sezon.

W poprzednim sezonie na boisku w Dankowicach wygraliśmy 2-1 i to był kluczowy mecz rundy jesiennej. Liczymy na to że historia lubi się powtarzać i ponownie sięgniemy po trzy punkty a to dałoby nam spokojną zimę. Plany drużyn zweryfikuje dyspozycja dnia, bo potencjał piłkarski obydwu drużyn jest bardzo podobny.