Gramy z LKS Frydek i zaczyna młodzież

Już w najbliższy weekend gra mecze ligowe większość drużyn JUWe.

W sobotę 7 kwietnia o godz. 17,00 seniorzy w klasie A podejmują LKS Frydek. Nasz najbliższy przeciwnik rundę wiosenną rozpoczął od porażki na własnym boisku z LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-3. Na swoim koncie posiada w chwili obecnej 18 punktów i zajmuje 12 miejsce. W rundzie jesiennej wygraliśmy na boisku we Frydku 4-1, jednak większość meczu od 40 minuty graliśmy w 10. W pamiętnym meczu doszło tej do poważnej kontuzji bramkarza LKS Frydek, który po złamaniu nogi  został odwieziony do szpitala. Bramki dla JUWe w tym meczu zdobyli Musiolik 2, Banaś i Hornik.

JUWe bardzo dobrze rozpoczęło sezon wygrywając 2 pierwsze mecze. Szczególnie 2 połowa meczu w Studzionce pozwala nam optymistycznie patrzeć na grę naszego zespołu. Należy jednak być ostrożnym przed meczem z LKS Frydek. Jest to drużyna nieobliczalna, która potrafi wygrywać mecze z każdym. Tak było również w sezonie 2015/16 gdy graliśmy na własnym boisku i przegraliśmy 2-3 pomimo ze wygrywaliśmy do przerwy 2-1 a przecież uzyskaliśmy awans do klasy okręgowej.

Zapraszamy na mecz- cena cegiełki 5 zł.

Graja również drużyny młodzieżowe:

Juniorzy - rozpoczynają meczem z Polonią Łaziska Górne w niedziele o godz. 11,00 w Łaziskach.

Trampkarze - rozpoczynają meczem na JUWe w piątek o godz. 17 z Piastem Bieruń Nowy.

Młodziki - rozpoczynają meczem z KSB Lędziny (dziewczyny) w niedziele o godz. 9,00

Orliki - rozpoczynają meczem wyjazdowym z Gromem II Tychy w niedzielę o 11,30.

Zapraszamy do kibicowania rodziców i całe rodziny.