Kolejna wygrana w Studzionce

W Świąteczny Poniedziałek wygrywamy na trudnym terenie w Studzionce 3-1 (1-1 do przerwy) po bramkach Drabika w 39 minucie, Banasia w 51 minucie i Haśnika w 57 minucie.

Drużyna JUWe pojechała na mecz bardzo zmobilizowana by podtrzymać zwycięską passę i odnieść 4 kolejne zwycięstwo wliczając rundę jesienną. Os początku meczu decydujemy o grze na boisku. Gospodarze cofnięci na własnej połowie  wymieniają dużo podań i próbują grać prostopadłe piłki. Taka akcja wychodzi im fantastycznie już w 19 minucie. Prostopadłą piłkę otrzymuje napastnik gospodarzy ale w sytuacji sam na sam broni Bronkowski jednak dobitka już wpada do bramki. Strata bramki podziałała jeszcze bardziej mobilizująco na JUWe. Całkowicie dominujemy gospodarzy. W 39 minucie po zamieszaniu bramkowym Drabik mocno uderza i piłka wpada do bramki gospodarzy. Do przerwy 1-1. Po przerwie w 51 minucie już wychodzimy na prowadzenie. Po rzucie wolnym dokładnie wrzuca Musiolik najwyżej wyskakuje Banaś i strzela głową do bramki. W 57 minucie pieczętujemy wygraną. Po rzucie rożnym Musiolik dokładnie wrzuca w pole karne i Haśnik strzela gola na 3-1. Gospodarze opadają z sił a my tworzymy sytuacje bramkowe jedna za drugą, jednak szwankuje skuteczność. Mogliśmy strzelić jeszcze 5-6 bramek po sytuacjach stuprocentowych jednak może na szczęście nie pogrążamy całkowicie gospodarzy. Wykonaliśmy kolejny krok w drodze do celu. Liczą się tylko  kolejne mecze i kolejne wygrane i zobaczymy na którym miejscu skończymy rozgrywki.

Zawodnikiem meczu uznano Bartka Hornika, który pracował na całym boisku, odbierał piłki, rozgrywał, walczył.  Gratulacje dla Bartka i całej drużyny. BRAWO