Gra młodzieżowe JUWe

W najbliższy weekend grają drużyny młodzieżowe JUWe.

Żaki rozgrywają turniej zaległy z 23 września. Turniej z udziałem Ogrodnika Cielmice, Gromu Tychy, JUWe i Gromu Świerczyniec rozgrywany będzie w Cielmicach w sobotę od godziny 8,00.

Orliki grają kolejny mecz ligowy, tym razem z ostatnią drużyną w tabeli z ZET Tychy. Po dobrym występie w Cielmicach i wygranej 12-5 liczymy na kolejne zwycięstwo. Tym bardziej ze drużyna może być wzmocniona zawodnikami z grupy młodzik. Mecz w niedzielę o godz. 10,00.

Juniorzy rozgrywają mecz wyjazdowy z LKS Frydek również w niedzielę o godz. 11,00. Po ostatniej wysokiej porażce liczymy na rehabilitację drużyny i przywiezienie przynajmniej 1 punktu z trudnego jednak terenu we Frydku.

Młodziki mają przymusową pauzę w terminarzu jednak nie odpoczywają tylko trenują. A w sobotę mają indywidualne testy sprawnościowe, potrzebne do oceny rozwoju sportowego każdego zawodnika.

Zapraszamy jak zwykle rodziców i rodziny do kibicowania najmłodszym zawodnikom JUWe.