Derby z ZET Tychy czyli mecz o wszystko

Derby z ZET Tychy  czyli mecz o wszystko

W najbliższą sobotę o godz. 17,00 JUWe rozegra ostatni mecz sezonu z OKS ZET Tychy na boisku w Paprocanach. Dla gospodarzy jest to mecz o nic, dla JUWe mecz o wszystko, o awans, o podtrzymanie dobrej passy i o zwycięstwo w derbach. Gospodarze po wygranej w ostatnich dwóch meczach  i strzeleniu 11 goli będą walczyć o wygraną o pokrzyżowanie nam szyków. No i jeszcze jest kwestia rewanżu za przegraną na jesień na JUWe 4-1.

JUWe natomiast w ostatnich meczach też pokazuje fantastyczną formę strzelecka i piłkarską. W dwóch ostatnich meczach zdobywamy 13 goli i również 6 punktów. No i mamy o co walczyć więc cała drużyna zapowiada walkę na całego na całym boisku.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko i na pewno będzie dużo bramek, dużo emocji. Wszystkie zapowiedzi zweryfikuje boisko i forma dnia. Zapraszamy kibiców na mecz.