Derby w klasie okręgowej

Już w najbliższą sobotę w klasie okręgowej zobaczymy derby miasta Tychy pomiędzy OKS JUWe a OKS ZET na boisku przy ul. Sportowej w Jaroszowicach. Pierwszy gwizdek o godzinie 15,00.

Z perspektywy miejsca w tabeli oraz wiosennej zdobyczy punktowej faworytem spotkania są goście. Ostatnie zwycięstwo na własnym boisku odnieśliśmy w sezonie 2019/2020 przerwanym przez pandemię Covida a wynik końcowy to 1-0 dla JUWe.

W poprzednim sezonie na własnym boisku ulegliśmy 1-2 po bramce z rzutu karnego w 89 minucie natomiast ostatni mecz na boisku w Paprocanach pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 0-0.

Jaki wynik przyniosą kolejne derby to nie wie nikt. Trzeba to po prostu zobaczyć. zapraszamy kibiców na mecz.

Cegiełka wstępu to tylko 10 zł. Bedzie też można zakupić kiełbaskę z grilla i napoje.