"Bij lidera"

To stare piłkarskie powiedzenie przyświeca drużynom grającym przeciw GLKS Wilkowice i tak będzie w przypadku meczu JUWe.

Już w Wielką Sobotę o godzinie 11,00 podejmiemy lidera tabeli zespół GLKS Wilkowice, który pewnie zmierza po awans do nowej V ligi. Nasz najbliższy przeciwnik w tym sezonie spisuje się rewelacyjnie i na wszystkie 17 kolejek tylko w pierwszej zaznał porażki a w pozostałych pokonywał rywali. Pokonał też JUWe i to wysoko 7-1 a honorowego gola strzelił Matusz. W poprzednich 5 meczach jeszcze z Wilkowicami nie wygraliśmy dwukrotnie remisując.

JUWe delikatnie mówiąc słabo weszło w rundę rewanżową i liczymy w końcu na efektowną i w końcu skuteczną grę. W najbliższym meczu liczymy, że nasi zawodnicy sobie przypomną jak skutecznie grać w piłkę i strzelać bramki.

Faworytem meczu  jest oczywiście zespół z Wilkowic ale nasza drużyna już nie raz potrafiła napsuć krwi faworytom i na pewno czeka ich trudna przeprawa na boisku przy ul. Sportowej.

Zapraszamy oczywiście kibiców na mecz i życzymy wszystkim by po meczu w dobrych nastrojach  mogli spędzić czas w gronie rodzinnym. Cegiełka wstępu 10 zł.