3 kolejka - mecz z LKS Studzionka

W trzeciej kolejce klasy A w najbliższą sobotę o godz. 17,00 rozgrywamy mecz na własnym boisku z LKS Studzionka. Nasz najbliższy przeciwnik w pierwszej kolejce przegrał z Czaplą Kryry 2-1. Natomiast mecz z drugiej kolejki został przełożony.

W poprzednim sezonie nie rywalizowaliśmy z tą drużyną. Natomiast w sezonie 2015/2016 walczyliśmy z drużyną ze Studzionki o awans do klasy okręgowej i w końcówce sezonu pokonaliśmy ich 2-1 gdy zwycięskiego gola strzeliliśmy w 87 minucie po strzale Kryli co nam otworzyło drogę do awansu. Natomiast w Studzionce przegraliśmy 4-1.

Natomiast drużyna JUWe obecnie lider klasy A po dwóch kolejkach wzmocniona w ostatnim czasie zawodnikami GKS II Tychy Marcinem Musiolikiem i Kamilem Drabikiem liczy na punkty. Jednak drużyna ze Studzionki nieraz pokazała ze lubi sprawiać niespodzianki i trzeba zagrać bardzo dobry mecz by zdobyć punkty.

Zapraszamy na emocje piłkarskie na JUWe których na pewno nie zabraknie. Cena cegiełki wstępu 5 zł.