Wyniki młodzieży

Były bramki, zwycięstwa, porażki, była radość i nerwy, były szczęśliwe zakończenia meczu czyli prawdziwe emocje piłkarskie. Podajemy wyniki naszych drużyn.

Ligi młodzieżowe zaczynają się na dobre i będzie się dużo działo, będzie można w końcu kibicować naszym zawodnikom. Podajemy plan gier i zapraszamy na mecze:

Juniorzy : JUWe - LKS Czaniec wynik 2-4 bramki Kozioł 2.

Trampkarze:  JUWe - KS Siódemka wynik 6-4 bramki Mysłek 3, Haśnik, Staniec, Molenda

Młodziki grupa 2 : LKS Gardawice - JUWe wynik 0-2, bramki Przymik K, Pytel.

GTS Bojszowy - JUWe wynik 1-3, bramki Pytel 2, Przybyłek.

Młodziki grupa 3: APN SMS Tychy - JUWe wynik 2-1, bramka Molenda.

Rozgrywki orlików i żaków prowadzone są w celu popularyzacji piłki nożnej i tu wyników się nie podaje.

Największych emocji dostarczył nam mecz trampkarzy z Siódemką Tychy. W 72 minucie JUWe przegrywało już 2-4 jednak kocowe minuty meczu to sportowa euforia. W 75 minucie kontaktowego gola zdobywa Staniec i zaczyna się "Wojtek Mysłek Show", który w 5 minut zdobywa 3 bramki dające zwycięstwo (78, 80 i 82 minuta). Brawo dla drużyny i trenera za walkę do końca.