Wracamy na boiska

Po długiej zimowej przerwie w najbliższą sobotę 16 marca o godzinie 15,00 na boisko wybiegną zawodnicy JUWe i LKS-u Bestwina.

Pierwszy mecz każdej rundy to wielka niewiadoma szczególnie po długiej zimowej przerwie. Na pewno więcej działo się w drużynie z Bestwiny gdzie nowy trener i kilku nowych zawodników wzmocniło drużynę. Efekt "nowej miotły" oraz sparingi w okresie zimowej pokazują że drużyna ustawiana jest bardzo ofensywnie i strzela dużo goli.

W JUWe jak wiemy stabilizacja w kadrze, doszło dwóch solidnych zawodników z przeszłością czwartoligową - Mateusz Malik grający wcześniej w MKS Lędziny oraz Marcin Jasiński grający w Spójni Landek i Błyskawicy Drogomyśl. Odeszli zawodnicy grający w rezerwach w klasie B.

Zapowiada się niezwykle interesujący mecz, jak zwykle na emocji i bramek nie zabraknie, zadecyduje dyspozycja dnia i skuteczność. Zapraszamy kibiców na mecz. cena cegiełki wsparcia 10 zł.