Wilki czekają

W sobotnie popołudnie o godz. 15,00 GLKS Wilkowice to kolejny przeciwnik z którym przyjdzie się nam zmierzyć w ramach 3 kolejki ligi okręgowej. "Wilki" bo tak nazywany jest ten zespół to bardzo dobra drużyna, która ma wysokie aspiracje w tym sezonie. Bilans meczy z ostatnich dwóch sezonów to dwie wygrane Wilkowic i dwa remisy z poprzedniego sezony 2-2 na boisku w Wilkowicach i 4-4 na boisku JUWe.

Z okazji festynu na obiektach JUWe kilkukrotnie staraliśmy się przełożyć ten mecz na inny termin dogodny dla gospodarzy jednak nie uzyskaliśmy takiej zgody jedynie przesunięcie meczu o dwie godziny.. Cóż takie prawo gospodarzy jednak postaramy się być w przyszłości również niegościnni jak drużyna z Wilkowic.

A sam mecz zapowiada się niezwykle interesująco, bo potencjał ofensywny obydwu drużyn jest olbrzymi wiec zapowiada się mecz z kilkoma golami jak na wiosnę.