Studzionka na JUWe

Nietypowo bo o godz. 12,00 JUWe zagra z LKS Studzionka beniaminkiem w tej klasie rozgrywkowej.

LKS Studzionka to drużyna z którą przez ostatnie kilka lat mamy dobre wspomnienia szczególnie ostatni mecz sezonu 2020/21 gdy w walce o awans wygraliśmy 6-2 a był to jeden z najlepszych meczy w wykonaniu JUWe. W tym sezonie nasz przeciwnik bardzo długo nie potrafił zapunktować w rozgrywkach aż w końcu w 11 kolejce w derbach pokonuje bardzo silny zespół z Goczałkowic. Wzmocnienia w trakcie sezonu i powroty doświadczonych zawodników pokazują, ze ta drużyna potrafi grać i wygrywać więc nie wolno tej drużyny zlekceważyć.

Goście walczą o utrzymanie i będą walczyć o kolejne punkty a jak wiemy z takim przeciwnikiem gra się bardzo ciężko. jedno jest pewne emocje będą gwarantowane oby tylko pogoda dopisała by boisko było zdatne do gry.

Zapraszamy na mecz. Cegiełka wstępu 10 zł.