Rezerwy wygrywają na inaugarację

Druga drużyna seniorów w niedzielne popołudnie sezon ligowy rozpoczęła od zwycięstwa nad drugą drużyną Siódemki Tychy 4-2 (1-2). Bramki zdobywali Jakubczyk  z karnego (41 min) , Lipski (samobójcza 53 min), Patryk Haśnik (87 min) i Musiolik (92 min). Zagraliśmy w składzie Liszka - Mikolasz, Piotr Haśnik, Wytrykus (46 Mendrowski), Staniec (46 Jurek), Kudela (70 Rodak), Kamil Haśnik (65 Patryk Haśnik), Jakubczyk (46 Tylkowski), Musiolki, Kobyłko (85 Kozieł).

JUWe II zagrało dobry mecz pomimo szybko starconej bramki w 3 minucie. W pierwszej połowie stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji bramkowych lecz gola strzeliliśmy po rzucie karnym po faulu na Kamilu Haśniku wykorzystanym przez Jakubczyka.  Niestety w końcówce pierwszej połowy straciliśmy drugiego gola po nieporozumieniu obrońców i bramkarza. Na szczęście zagraliśmy bardzo dobrą drugą połowę zdobywając trzy bramki a okazji było stuprocentowych na przynajmniej jeszcze 3 kolejne. Do wyrównania 2-2 doprowadziliśmy w 53 minucie a piłkę dobrze wrzuconą w pole karne zakończył obrońca gości kierując piłkę do własnej bramki. W końcówce szybki atak Patryka Haśnika zakończył się strzeleniem 3 gola a w ostatniej akcji meczu Musiolik po indywidualnej akcji strzela 4 gola.