Prawie derby

W sobotę seniorzy zagrają już ostatni mecz wyjazdowy a rywalem będzie sąsiad zza miedzy BAP PIAST GOL Bieruń. Mecz w Bieruniu przy ul. Warszawskiej 270 rozpocznie 14,00. Nasz rywal to beniaminek tej klasy rozgrywkowej, do której powrócił po rocznej przerwie na grę w klasie A zdecydowanie wygrywając te rozgrywki. W obecnym sezonie długo nawet bardzo długo nie mogli zdobyć punktów jednak ostanie mecze pokazują ze potrafią je zdobywać i wygrywać.

Ostatni mecz pomiędzy BAP Piast Gol a JUWe w sezonie 2021/22 zakończył się wynikiem 1-2 dla naszej drużyny jednak wówczas musieliśmy gonić wynik i walczyć do ostatnich sekund o trzy punkty.

W zbliżającym się meczu faworytem wydaje się JUWe z racji pozycji w tabeli jednak pamiętajmy że są to mecze sąsiadów i nikt nie będzie odstawiał nogi a walka o punkty będzie na całym boisku.

Na pewno wygra lepszy zespół w tym dniu więc zapraszamy kibiców na mecz w Bieruniu.