Prace przy boisku

Jak wcześniej informowaliśmy trwają prace przy remoncie boiska JUWe. W przeciągu dwóch tygodni wyłożyliśmy prawie 100 metrów kwadratowych trawy z rolki, wysypaliśmy ponad 60 ton piasku oraz przez dwa dni prowadzona była areacja (nakłuwanie) boiska. W kolejnych dniach zostaną jeszcze wysypane nawozy oraz zrobiony zostanie dosiew trawy. W tym miejscu należy wszystkim, którzy w minimalny nawet sposób pomogli należą się szczególne podziękowania.

Dziękuję wszystkim osobom, które pomagały przy wykładaniu trawy tj. zawodnikom, trenerom, członkom zarządu, rodzicom zawodników oraz osobom, które pomagały przy piaskowaniu boiska p. Zenonowi Szczygłowi za dostarczenie traktorów, panu i Biolikowi za załadunek piasku, panu Krzysztofowi Szczygłowi za rozsypywanie piasku oraz firmom i instytucją, które okazały pomoc. Sczególne podziękowania firmie Mantrans za dostarczenie piasku oraz dyrektorowi MOSiR Tychy i pracownikom za użyczenie sprzętu do rozsypywania piasku i areacji boiska. Serdecznie wszystkim dziękuję {Prezes klubu OKS JUWe Marek Demko.