Podsumowanie juniorów i trampkarzy

Koniec roku sprzyja podsumowaniom całego sezonu i przedstawienie planów na rok kolejny. Zaczynamy od drużyn trenera Marcina Kościelniaka tzn. juniorów i trampkarzy.

JUNIORZY - drużyna juniorów  uczestniczyła w rozgrywkach w III lidze Bielsko Biała - Tychy. W rundzie jesiennej zawodnicy rozegrali 9 meczy zdobywając 9 punktów za 3 mecze wygrane z Czarnymi Jaworze 4-0, Zaporą Wapienica 3-2 i LKS Bestwina 4-1. Niestety drużyna przegrała 6 meczy jednak w kilku meczach zabrakło jedynie doświadczenia bo umiejętnościami na pewno nie odstawaliśmy od przeciwnika. W rundzie wiosennej na pewno należy ustabilizować formę, stosować więcej taktyki meczowej. Bramki zdobywali Kozioł - 10, Anioł - 3, Świerczyński 3, Malus, Zombek. Skrobol. Dwóch, trzech zawodników dostanie również szansę na treningi z pierwszą drużyną by podnosić swoje umiejętności a zdobytą wiedzę przekazywać na boisku młodszym kolegom. Runda rewanżowa zapowiada się naprawdę ciekawie i liczymy na kolejne emocje piłkarskie

TRAMPKARZE - mecze w 4 lidze Podokręgu Tychy również były emocjonujące. Na 8 drużyn nasi zawodnicy zajęli drugie miejsce jednak i tą drużynę nie ominęły wahania formy a każdy mecz miał inne oblicze. Zdobycz 15 punktów to całkiem niezły wynik na co złożyło się 5 zwycięstw z Siódemką Tychy, Leśnikiem Kobiór, Iskrą II Pszczyna, LKS Goczałkowice i walkowerem Czułowianką Tychy. Bramki zdobywali Mysłek 10, Haśnik 7, Kocurek 2, Kumor, Molenda, Siemko, Staniec. W rundzie wiosennej do drużyny dołączy kilku nowych zawodników wiec może powstać ciekawa drużyna.

Podsumowując obydwie drużyny trzeba pochwalić postęp wykonany przez zawodników oraz samego trenera Marcina, który okrzepł, nabrał doświadczenia. Prawie wszyscy zawodnicy uczestniczyli w zajęciach dodatkowych z motoryki prowadzonej przez trenera Dryka co skutkowało poprawą warunków fizycznych i kondycyjnych zawodników, którzy potrafili walczyć do ostatnich sekund meczu.

Juniorzy i trampkarze zaczynają treningi w Nowym Roku w poniedziałek 8 stycznia na hali Lędzinach.