Mecz w Jankowicach ze Zniczem

Dzisiaj w niedzielę 23 września o godz. 16,00 zagramy na wyjeździe ze Zniczem w Jankowicach.

Nasz przeciwnik walczy o utrzymanie i po 6 kolejkach ma zaledwie 1 punkt, jednak ostatnie mecze pokazują zwyżkę formy. Dwie ostatnie minimalne porażki z Wisłą wielką 0-1 i ZET Tychy 2-1 pokazują że Znicz uporządkował grę w obronie i czeka nas naprawdę ciężki mecz. I nie powinny nas zmylić wyniki z poprzedniego sezonu czyli dwukrotnie 6-1 bo to się na pewno nie wydarzy.

JUWe przystępuje do tego meczu po 10 dniowej przerwie, zawodnicy są rozluźnieni i oby to nie działało na naszą niekorzyść. Naszą drużynę powinien mobilizować fakt, że w przypadku zwycięstwa wskakujemy na 2 miejsce w tabeli bo dotychczasowy lider z Wisły Wielkiej doznał nieoczekiwanie porażki w Woszczycach.

Niestety w tym meczu będziemy osłabieni brakiem kilku zawodników jednak mamy szeroką kadrę i mamy następców do gry na wysokim poziomie.

Zapraszamy na mecz do Jankowic.