Mecz w Jankowicach

W meczu klasy A OKS JUWe rozegra kolejny mecz wyjazdowy w Jankowicach z miejscowym Zniczem. Termin sobota godz. 17,00. Nasz najbliższy przeciwnik to drużyna składająca się z młodych zawodników, posiadająca młodego trenera, to drużyna która jest dopiero budowana. Obecnie zajmuje 13 miejsce z dorobkiem 25 punktów i ma zapewnione pewne utrzymanie w klasie A. W rundzie wiosennej zdobyli 9 punktów i liczą na więcej. W ostatniej kolejce przegrali mecz derbowy 3-0 w Rudołtowicach ale na własnym boisku są na pewno mocnym zespołem.

W poprzedniej rundzie wygraliśmy na własnym boisku 6-1 natomiast ostatni mecz w Jankowicach rozegraliśmy w sezonie 2013/14 remisując 0-0 co było wówczas wielką niespodzianką. Teraz remis będzie niespodzianką in minus. JUWe  po ostatniej kolejce i wygranej w Bojszowach wskoczyło na pozycję lidera i chcąc utrzymać się w fotelu należy bezwzględnie wygrać i oczekiwać co zrobią nasi przeciwnicy do awansu. Obecnie  strata punktów może każdego wiele kosztować i mamy nadzieję że kryzys nie dopadnie JUWe.

Zbiórka zawodników 15,25. Wyjazd spod klubu 15,30.