Grają drużyny młodzieżowe

W najbliższy weekend grają drużyny młodzieżowe JUWe.

Najwcześniej zaczynają trampkarze walczący o wygranie grupy 2 i udział w barażach. W piątek o 17,00 zagrają na boisku w Czułowie przy ul. Katowickiej 241 z Czułowianką Tychy o 3 punkty. Drużynę czeka jednak bardzo trudny mecz z silniejszym fizycznie przeciwnikiem. W pierwszej rundzie wygraliśmy 5-3 prowadząc do przerwy 5-0 lecz w drugiej opadliśmy z sił i było ciężko dociągnąć zwycięstwo do końca meczu.

Młodziki zagrają na własnym boisku z ostatnią drużyną GTS Bojszowy w sobotę o godz. 10,00. W tym meczu liczy się tylko zwycięstwo i to wysokie. Niestety po ostatniej porażce w Chełmie szanse na wygranie grupy bardzo spadły ale trzeba wierzyć do końca.

Orliki rozegrają mecz wyjazdowy w sobotę o godz. 12,00 z Unią Bieruń Stary. Po 4 meczach bez porażki liczymy na podtrzymanie dobrej passy i kolejne wygrane.

Żaki swój przedostatni turniej rozegrają w niedzielę o 11 w Cielmicach.  W tych meczach możemy być pewni emocji i dobrej zabawy wszystkich zawodników.

Skrzaty czyli najmłodsza grupa zawodników JUWe organizuje turniej z udziałem JUWe, Znicza Jankowice i Champions Orzesze w niedzielę o godz. 10.00

Zapraszamy do kibicowania.