Mecz na szczycie

W najbliższy weekend w ramach klasy okręgowej odbędą się bardzo ciekawe mecze. Zajmująca trzecie miejsce Iskra Pszczyna podejmie czwarty OKS JUWe natomiast Lider z Jasienicy zagra z wiceliderem z Wilkowic.

Mecz w Pszczynie już o 13,00 na boisku przy ul. Bogedaina 21.

Nasz najbliższy przeciwnik w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze i jest wymieniany w gronie faworytów do awansu. W 7 meczach zdobył 18 punktów a na własnym obiekcie wygrał wszystkie 3 mecze ze stosunkiem bramek 16-3.

W poprzednim sezonie dwukrotnie przegraliśmy z Iskrą i ten przeciwnik wyraźnie nam "nie leży". Na boisku w Pszczynie ulegliśmy 5-2 kiedy z własnych prostych błędów traciliśmy bramki. W najbliższym meczu te błędy trzeba wyeliminować a wówczas przy odrobinie szczęścia możemy się pokusić o zdobycz punktową. Niestety z powodu choroby i kartek zabraknie kilku podstawowych zawodników jednak nie z takich opresji wychodziliśmy już w tej rundzie co pokazuje tabela.