Koniec rundy ze Stalą

W ostatnim meczu rundy jesiennej JUWe na własnym boisku podejmie BKS Stal Bielsko Biała. Mecz rozegrany będzie w sobotę 11.11 o godz. 13,30.

Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie czwartej i piątej drużyny obecnego sezonu i emocje jak zawsze gwarantowane. BKS Stal po bardzo dobrej rundzie wiosennej i kilku wzmocnieniach w składzie był wymieniany jako jeden z głównych faworytów do wygrania ligi. Drużyna ta straciła kilka punktów na początku rundy jednak w obecnej formie jest groźna dla najlepszych. Jak do tej pory Stal uzbierała 28 punktów i w wyniku reorganizacji rozgrywek ciągle liczy się w walce o awans.

JUWe jednak nie zamierza łatwo oddawać punktów i w drużynie nastroje są bojowe szczególnie po niespodziewanej stracie punktów w Bieruniu. Trzeba przyznać że jednak nasza forma ofensywna i strzelecka trochę spadła, jednak zmęczenie rundą u większości zawodników jest widoczne. Jednak walczymy o swoje i drużyna na pewno zagra najlepiej jak może. A co się wydarzy na boisku to trzeba zobaczyć. Zapraszamy kibiców na mecz.

Cena cegiełki wejścia 10 zł.