Emocje młodzieży

Młodzież JUWe powoli dorównuje pierwszej drużynie pod względem emocji w trakcie meczy piłkarskich. Mijający weekend dostarczył ich naprawdę sporo. Podajemy wyniki i strzelców bramek.

III liga B1 - JUWe - Podbeskidzie III Bielsko Biała wynik 2-3 bramki Kozioł, Świerczyński.

D1 grupa 2 - JUWe - KP GKS Tychy wynik 3-2 bramki Przybyłek, Kania, Przymik.

D1 gr. 3 - JUWe - LKS Gardawice (dziewczyny) wynik 5-2 bramki Duraj, Puc P, Puc M, Zieliński, Przybyłek.

C1 - Leśnik Kobiór - JUWe wynik 2-3, bramki Kumor, Mysłek, Haśnik.

F1 - turniej żaków na JUWe to wygrana i dwie porażki.

E1 JUWe - KP GKS Tychy co prawda ponieśliśmy porażkę jednak liczą się bramki które zdobywali 2 Wójtowicz Piotr, Skibiński Kacper Nowak Wiktor. Trzy asysty zaliczył Pajer Marcel, jedną Gdyla Wojciech.

Emocje były w każdym meczu jednak największe były w meczu juniorów i młodzików. Juniorzy zagrali z Podbeskidziem Bielsko Biała i przegrywali już 0-3. Szalona pogoń w końcówce meczu sprawiła ze goście bronili wyniku do ostatnich sekund a naszych zawodników głośnym dopingiem wspierali rodzice i młodsi zawodnicy. Młodziki trenera Roszaka w sobotę rozgrywali mecz z KP GKS Tychy. JUWe prowadziło już 2-0 jednak goście doprowadzili do remisu. W ostatnim kwadransie gry na prowadzenie wychodzi JUWe za sprawą gola Przymika a goście naciskali nas mocno do ostatnich sekund dążąc do remisu. na szczęście w bramce mieliśmy dobrze dysponowanego Molendę, który bronił każdy strzał zmierzający do naszej bramki.

BRAWO drużyny za grę, BRAWO rodzice za doping.

Zapraszamy do kibicowania.