Druga wygrana rezerwy

Drugi rywal pokonany i rezerwy JUWe świetnie zaczynają sezon po zwycięstwie z Nadwiślanem Góra 2-0. Bramki zdobyli Patryk Haśnik (37 min) i Mendrowski (82 min). zagraliśmy w składzie Kwiatkowski (46 Kiwior) - Mikolasz, Jurek, Mendrowski, Piotr  Haśnik, Grabowski, Kamil Haśnik (65 Rodak), Patryk Haśnik (75 Staniec), Kudela (75 Kozieł),Tylkowski, Muzalewski.

Zawodnicy drugiej drużyny zagrali bardzo konsekwentnie w drugim meczu ligowym bardzo pewnie w defensywie nie dając pograć przeciwnikowi. Pewna gra w obronie dała możliwość rozgrywania piłki i wyprowadzania skrzydłami szybkich ataków. Juz w pierwszej połowie stworzyliśmy 4-5 sytuacje bramkowe jednak tylko jedna za sprawą Patryka Haśnika zakończyła się golem. W drugiej połowie grając konsekwentnie w końcówce strzelamy drugiego gola po uderzeniu Mendrowskiego i nawet czerwona kartka Muzalewskiego nie przeszkodziła nam w odniesieniu pewnego zwyciestwa.

A kolejny mecz już w niedzielę o 17.00  Czaplą Kryry.