Znamy terminarz sezonu 2023/24 w klasie okręgowej.
Zaczynamy 12 sierpnia meczem wyjazdowym z LKS Bestwina następnie 15 sierpnia na własnym boisku podejmiemy beniaminka KS Soła Kobiernice i 19 sierpnia wyjeżdżamy na mecz do GLKS Sferanet Wilkowice. Kolejny mecz domowy 26.08 rozegramy z rezerwami LKS Goczałkowice-Zdrój a wrzesień zaczynamy wyjazdami 02.09 do Pasjonat Dankowicei 09.09 OKS Zet Tychy, 16.09 na własnym boisku Rotuz Bronów. Kolejny wyjazd 23.09 do Miejski Klub Sportowy Iskra Pszczyna i na koniec września 29 podejmiemy GKS Czarni Jaworze. Październik 7 jedziemy na mecz do Łączy Nas Międzyrzecze, potem u siebie mecz 14 z LKS "Drzewiarz" Jasienica i wyjazd 21 do Sokół Zabrzeg i 28 podejmujemy LKS Studzionka. W listopadzie zagramy 4 z BAP PIAST GOL w. Bieruniu i na koniec 11 listopada podejmiemy BKS Stal Bielsko-Biała.
Zapraszamy na mecze z udziałem OKS JUWe Tychy - Jaroszowice .