Zawodnicy JUWe w Śląskiej Akademii Piłkarskiej

Informujemy, że dwóch zawodników JUWe Marcel Kobierski oraz Łukasz Krzemiński dostało powołania do Śląskiej Akademii Piłkarskiej rocznika 2011. Gratulujemy i czekamy na występy w reprezentacji Śląska.

Przypominamy, że Śląska Akademia Piłkarska została powołana, żeby dzięki treningom w wyznaczonych ośrodkach wyłowić 20 zawodników, którzy będą brać udział w zajęciach na Stadionie Śląskim.  W rudzie wiosennej w ramach programu będą brali udział w rozgrywkach I ligi Śląskiej młodzików D2. W małych lokalnych klubach sprawdzono ponad 200 zawodników i nasze piłkarze pokonali wielu rywali i będą mieli szansę gry z najlepszymi zawodnikami największych klubów na Śląsku przez najbliższe 3 lata bo na ten okres zostaną wypożyczeni do ŚAP.