Wyjazdowo na Bestwinie

W najbliższa sobotę o godz. 17,00 w klasie okręgowej zagramy mecz ze spadkowiczem IV ligi LKS Bestwina. Przeciwnik nam całkowicie nieznany jako drużyna jednak zagrać na małym kameralnym stadionie w Bestwinie będzie bardzo przyjemnie. Nasz najbliższy przeciwnik jak do tej pory po 4 meczach zgromadził 4 punkty dzięki wygranej na własnym boisku z Czarnymi Jaworze i remisie w ostatniej kolejce z GLKS Wilkowice.

W JUWe po szalonym meczu z KS Międzyrzecze do kadry wraca kilku "wakacyjnych" zawodników. Niestety kontuzje w dalszym ciągu wykluczają też kolejnych zawodników, jednak szeroka kadra drużyny pozwoli nam spokojnie skompletować skład na jutrzejszy mecz. Jakie emocje przyniesie mecz, czy wywieziemy punkty z Bestwiny okaże się już jutro około 18,50.

Zapraszamy na mecz kibiców piłki nożnej.