Wyjazd do Bielska

W niedziele o godz. 13,00 kolejny mecz w ramach klasy okręgowej. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie rezerwa BTS Rekord Bielsko-Biała. Mecz zostanie rozegrany przy ul. Młyńskiej 52A - stadion BBOSIR ze sztuczną nawierzchnią.

Nasz przeciwnik walczy o awans do IV ligi mając dwa punkty straty do lidera z Wilkowic i wicelidera z Lędzin. W ostaniej kolejce pokonał rywala z Wisły Wielkiej 4-1.

W poprzedniej rundzie przegraliśmy na własnym boisku wysoko 0-5, jednak wynik nie pokazywał przebiegu meczu. Do przerwy to JUWe dominowało na boisku stwarzając kilka dogodnych sytuacji. Niestety błędy indywidualne i szybka strata pierwszej bramki w 2 minucie drugiej połowy spowodowały, że mecz zakończył się wysoka wygraną BTS.

Liczymy w tym meczu na pokazanie dobrej gry i skutecznej organizacji szczególnie formacji defensywnych. Każda zdobycz  punktowa w tym meczu będzie ogromną niespodzianką a dla nas sukcesem. Forma naszej drużyny z każdym meczem rośnie wiec emocji na pewno nie zabraknie.